מי אנחנו

לחברת סול תורג'מן בע''מ ניסיון עתיר וטוב של שנים רבות בייצור, ייבוא, שיווק והרכבה של רהיטים בישראל, לרבות מתן שירותים ללקוחות החברה ואספקת רהיטים ללקוחות גדולים מסחריים על פי הזמנה מראש בכפוף לתנאי התקשרות. יש לחברה קשרים טובים עם יצרנים בחו''ל.    

סול תורג'מן הינה יבואנית של המותג האיטלקי קליגריס  (Calligaris SPA). קליגריס הוקמה בשנת 1923 כעסק משפחתי צנוע לייצור כיסאות. תשוקתם ליצירתיות, חדשנות, איכות ועיצוב קידמה את החברה בהמשך להתפתח כמשווקת של מגוון פריטים רחב, הכולל פינות אוכל, שולחנות, כיסאות, מערכות ישיבה, חדרי שינה, מזנונים, כורסאות ופריטים משלימים (כגון- מראות, מדפים, מעמדים, מתלים וכיוצ''ב).  

הקולקציות של המותג מוצגות בכל שנה בתערוכות העיצוב העולמיות המובילות באירופה וארה''ב ומושכות תשומת לב רבה בקרב אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה.  

חנויות הדגל של חברת קליגריס באיטליה (מילאנו), בצרפת (ליון) בגרמניה (ברלין, דיסלדורף) מהוות אתרי תצוגה מובילים לקולקציה והן נוספת על חנויות מותג יחיד (mono-brand) המנוהלות על ידי זכיינים בארה''ב, אירופה, קנדה, יפן, סין, אוסטרליה וישראל. 

בשנת 2007 נרכשו 40% מחברת קליגריס ע''י קרן פרטיתL-Capital , הקשורה ללואי ויטון - LVMH luxury goods group , רכישה שהאיצה את תהליך המיצוב והמיתוג היוקרתי ואף קידמה את המכירות של חברת קליגריס בעולם.